IPTV - televize přes internet

 

Přes 200 programů, 7 dní zpětně + 50 hodin nahrávek.

IPTV Televize je službou, díky které máte možnost sledovat televizní stanice a Vaše oblíbené pořady jednoduše v internetovém prohlížeči Vašeho počítače, na Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo jiném zařízení s OS Android, a to i na dvou zařízeních současně. Službu můžete sledovat i na vaší SmartTV bez pořízování drahých settopboxů stačí mí smart televizi Samsung, Panasonic nebo LG ne více než 10 let starou.Pokud nemáte smart tv, můžete si pořídit settopbox od 1670,- a sledovat na jakékoliv TV.

Služba IPTV Televize nabízí interaktivní funkce kdy si právě běžící pořad můžete jedním kliknutím pustit od začátku pokud jste ho nestihli a to až 7 dní zpětně, zastavit ho a poté pokračovat v jeho sledování nebo si nahrát až 50 hodin záznamu.


Balíčky

 

Startovací balíček se 112 kanály se zpětným přehráváním 7 dní + 50 hodin nahrávek za 130 Kč

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. 


Rodinný balíček se 154 kanály, Kanály z balíčku Startovací a navíc za 349 Kč

Kanály z balíčku Startovací a navíc


Maximální balíček se 191 kanály, Kanály z balíčku Rodinný a navíc za 696 Kč

Kanály z balíčku Rodinný a navíc


SPORT s 12 programy za 189 Kč

Objednejte si balíček SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.


DĚTSKÝ s 10 programy za 65 Kč

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Balíček obsahuje programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.


DOKU s 10 programy za 99 Kč

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.


HBO s 3 programy za 225 Kč

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně. 


HBO + HBO MAX se 4 programy za 255 Kč

Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků. 


HBO MAX PACK s 6 programy za 279 Kč

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích  SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné se zaregistrovat na stránce hbomax.com(zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků. 


Relaxxx s 16 programy za 250 Kč

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. 


Filmový s 6 programy za 129 Kč

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.


FilmBox + OD s 13 kanály za 139 Kč

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, Zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálu FilmBox dostanete i filmotéku FilmBox OD za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.