IPTV - televize přes internet

 

Zdarma u internetového tarifu PLUS.

IPTV Televize je službou, díky které máte možnost sledovat televizní stanice a Vaše oblíbené pořady jednoduše v internetovém prohlížeči Vašeho počítače, na Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo jiném zařízení s OS Android, a to i na dvou zařízeních současně. Službu můžete sledovat i na vaší SmartTV bez pořízování drahých settopboxů stačí mí smart televizi Samsung, Panasonic nebo LG ne více než 6 let starou.
Pokud nemáte smart tv, můžete si pořídit settopbox za 2400,- a sledovat na jakékoliv TV.

 

Služba IPTV Televize nabízí interaktivní funkce kdy si právě běžící pořad můžete jedním kliknutím pustit od začátku pokud jste ho nestihli a to až 7 dní zpětně, zastavit ho a poté pokračovat v jeho sledování nebo si nahrát až 50 hodin záznamu.


Balíčky

 

 

 

Základní balíček s 86 kanály v ceně internetového balíčku PLUS, u tarifu NET za 50,- kč

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.


BASIC s 56 programy za 349 Kč

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky balíčku BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.


DĚTSKÝ s 10 programy za 65 Kč

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Balíček obsahuje programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.


SPORT s 12 programy za 185 Kč

Objednejte si balíček SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.


MAXI + HBO GO 90 programy za 649 Kč

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou balíčku MAXI. Získáte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užijete si filmy, dokumenty, pořady pro děti i dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoho dalších. Balíček MAXI Vás přesvědčí, že je vždy na co koukat!


DOKU s 10 programy za 99 Kč

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.


HBO s 3 programy za 225 Kč

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.


MAX se 70 programy za 399 Kč

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!


Relaxxx s 15 programy za 250 Kč

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. 


NP + zpětné přehrávání až 7 dní na kanálech společnosti Nova a Prima za 30 Kč

Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy Central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.


NP+ a zpětné přehrávání až 7 dní na všech kanálech, nahrávky 50 hodin za 50 Kč

Aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Sledujte, co chcete a kdy chcete.