IPTV - televize přes internet

Službu IPTV, neboli internetové televize od nás dostanete zdarma u středního a vyššího internetového tarifu. Takže za cenu 350,- máte 25 Mb/s internet s internetovou televizí s funkcí tishift. Další velkou výhodou oproti jiným firmám v našem okolí je, že pokud vlastníte smart televizi Samsung, Panasonic nebo LG ne více než 3 roky starou, nemůsíte vůbec pořizovat speciální drahý settopbox.

Zdarma u internetového tarifu PLUS a NET

IPTV Televize je službou, díky které máte možnost sledovat televizní stanice a Vaše oblíbené pořady jednoduše v internetovém prohlížeči Vašeho počítače, na Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo jiném zařízení s OS Android, a to i na dvou zařízeních současně. Službu můžete sledovat i na vaší SmartTV bez pořízování drahých settopboxů.

Služba IPTV Televize nabízí interaktivní funkce kdy si právě běžící pořad můžete jedním kliknutím pustit od začátku pokud jste ho nestihli a to až 50 hodin zpětně, zastavit ho a poté pokračovat v jeho sledování nebo si nahrát až 50 hodin.


Balíčky

Základní balíček v ceně internetu (67 programů)

Čt ART

BASIC (45 programů) za 349 Kč

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky balíčku BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.


DĚTSKÝ (9 programů) za 65 Kč

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Balíček obsahuje programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.


SPORT (9 programů) za 185,- Kč

Objednejte si balíček SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.


MAXI + HBO GO (75 programů) za 649 Kč

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou balíčku MAXI. Získáte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užijete si filmy, dokumenty, pořady pro děti i dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoho dalších. Balíček MAXI Vás přesvědčí, že je vždy na co koukat!